Околиці та екскурсії

Готель має в своєму розпорядженні красиву територією, що знаходиться безпосередньо у селі Мигове, в 2,5 км. від гірськолижного комплексу “Мигово”.

В 200 м. знаходиться нова приватна стайня, де ви можете покататися верхи з професійним інструктором, на бричці чи санях. Влітку можна прогулятися по красивих місцях, є кілька нескладних піших (можливо на конях) маршрутів в гори, де можна насолодитися чудовими панорамними видами. Збір лісових ягід (суниць, малини, ожини, чорниці). Восени – збір грибів.

У 20 км. від готелю є каскад озер, де дозволена риболовля (короп, окунь тощо), там можна приготувати свій улов на мангалі і відпочити в альтанці на лоні природи (види незабутні). Якщо хочете просто поїсти рибки (форель, осетер) є рибне господарство, де розводять рибу на продаж.

Перевал Шурдин – екскурсія на автомобілі (6-8 годин) із заїздом в звіринець с. Селятин. Неймовірно красиві місця, мальовничі краєвиди Карпат.

Перевал Німчич – екскурсія на автомобілі та пішки (4-8 годин)одне з найбільш мальовничих місць Буковинських Карпат. Звідси відкривається чудовий краєвид гірської долини, якою тече бурхливий Черемош. Неподалік знаходяться пам’ятки природи дивовижні скельні утворення

Соколине Око та Протяте Каміння, печера Олекси Довбуша.

Для мисливців за сувенірами – кожної суботи екскурсія на гуцульський базар у м. Косів, Івано-франківська обл. (40 км).